Akıllı Telefon & GPS

Geocaching için, pahalı ve detaylı GPS cihazlarına ihtiyacınız yoktur. En basit haliyle, GPS özelliği olan bir akıllı telefon çoğu zaman şebeke desteği ile birlikte tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Günümüzde üretilen neredeyse tüm akıllı telefonların GPS özelliği vardır ve farklı platformlardaki bu cihazlar, uygulamalar ile Geocaching'i desteklemektedir.

Ücretsiz Geocaching Uygulamasıyla Maceraya Başlayın

Yakınınızdaki Traditional Cache'leri bulmak ve onlar hakkındaki ipuçlarıyla püf noktalarına ulaşarak Geocaching maceranızı başlatın.

  

                 

GPS Cihazı Nedir?

Dünya üzerindeki yaklaşık konumunuzu (2-10 metre yakınlığında) belirlemeye yarayan elektronik cihazdır. Koordinatlar enlem ve boylam olarak verilir. Bulunduğunuz konumdan başka bir konuma yönlenebilmenizi sağlar. Cihazın özelliğine göre bazılarında harita, pusula, sesli yönlendirme gibi fonksiyonlar da bulunabilir. Şehir içi ya da bir merkeze yakın yerlerde akıllı telefonlar çoğu zaman yeterli olabiliyorken, özellikle şebeke olmayan, yerleşime uzak, dağlık alanlar, sık ormanlar gibi bölgelerde GPS cihazları, akıllı telefonlara göre sahip oldukları sinyal gücüyle daha kullanışlı olabilmektedir.
Ad

Etkinliklerimiz,10,Geocaching,7,Geocaching Maceraları,23,Geocaching Sohbetleri,7,Geocaching Videoları,11,Haberler,14,Testler,5,Videolar,46,
ltr
static_page
Geocaching Türkiye: Akıllı Telefon & GPS
Akıllı Telefon & GPS
Geocaching Türkiye
http://www.geocachingturkiye.org/p/akll-telefon-gps.html
http://www.geocachingturkiye.org/
http://www.geocachingturkiye.org/
http://www.geocachingturkiye.org/p/akll-telefon-gps.html
true
5328992025315702116
UTF-8
Tüm yazılar yüklendi İçerik bulunamadı TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevabı iptal et Sil Yazar Ana Sayfa SAYFA KONU Tümünü Görüntüle İLGİLİ YAZILAR KATEGORİ ARŞİV SEARCH TÜM YAZILAR İsteğiniz ile eşleşen herhangi bir sonuç bulunamadı Ana Sayfa'ya geri dön. Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık şimdi 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 saat önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 hafta önce Takipçiler Takip Et BU ÖZEL BİR İÇERİKTİR Görüntülemek için lütfen paylaşın Tüm Kodları Kopyala Tüm Kodları Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamazsınız, lütfen [CTRL]+[C] (ya da MAC ise CMD+C) yapın